Çeşme Kanuni Kervansaray Odalar

Kanuni Kervansaray
Historical Hotel & Suites
Online Rezervasyon

RESTAURANT/BAR


Kubbe Restaurant ( Saray Mutfağı ):

Oda Kahvaltı servis olarak hizmet veren 60 kişilik ana restaurantımızdır.“Güne zengin bir kahvaltıyla başlayıp nefis içeceklerle devam etmek isteyen siz değerli misafirlerimiz için Kubbe Restaurant en doğru adres. ‘’

Hünkar Restaurant ( A La Carte Service Saray Mutfağı ):

Dünya mutfaklarından özel menüleri tatma imkanına sahip olacağınız, 50 kişi kapasiteli (Açık + Alan) A la carte restoranımız, hizmet vermektedir. İthal – yerli ve alkollü – alkolsüz içkileri, şarap ve kokteylleri menümüzden seçerek yemeğinizi daha da tatlandırabilirsiniz. “Osmanlı mutfağının en sihirli tatları, leziz mekân Restaurant’ta yeniden doğacak. Sizin de kalbinize giden yol midenizden geçiyorsa, bu yolculuk hiç bitmesin isteyeceksiniz.”

Lalezar Bar :

Yerli ve alkollü – alkolsüz içki servisinin ücretli olarak sunulduğu havuz barımızdır.

Hürrem Bar :

İthal – yerli ve alkollü – alkolsüz içki servisinin ücretli olarak sunulduğu barımızdır. Ayrıca özel kokteyl menüsü olan barımızda günün yorgunluğunu atmak ve farklı bir atmosferde rahatlamak için içkilerinizi keyifle yudumlayabilirsiniz.“Günlük hayatın akışına ara verip bir şeyler içmek isterseniz, barımızda keyfi yudumlayabilirsiniz.”

Saray Muhallebicisi :

Osmanlı Mutfağı Tatlı kültürünün yansıdığı ve yaşadığı Pastanemizdir.